7.5.2012

Aktuální přehled novinek portálu BusinessInfo.cz

Vážení uživatelé portálu BusinessInfo.cz,

zasíláme vám pravidelný přehled novinek z portálu BusinessInfo.cz. Vaše náměty či připomínky uvítáme na e-mailové adrese redakce@businessinfo.cz

Odběr novinek zrušíte kliknutím na tento odkaz .

Přehled vybraných článků

Příběhy, které vám ukáží cestu

04.05.2012 Zdroj: BusinessInfo.cz

Již osmý ročník tradiční úspěšné konference Business and Information Forum 2012, věnované informačním a komunikačním technologiím jako nástroji pro úspěšné podnikání, tentokrát s podtitulem Příběhy, které vám ukážou cestu, pořádá sdružení TUESDAY Business Network. Mediálním partnerem konference je portál BusinessInfo.cz.


Seed/Venture kapitálový fond

03.05.2012 Zdroj: Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO)

Seed/Venture kapitálový fond je nástroj finančního inženýrství, který je připravován jako součást Operačního programu Podnikání a inovace. Jeho hlavním cílem je podpora investic rizikového kapitálu zacílená na vznik nových firem, rozvoj začínajících i další expanzi rozvinutých firem, které jsou inovačně a technologicky orientované, realizují výsledky výzkumu a vývoje a mohou přispět ke zvýšení konkurenceschopnosti ekonomiky.


Právní předpisy ve Sbírce zákonů ČR - 18. týden 2012

07.05.2012 Zdroj: Ministerstvo vnitra (MV)

Dokument přináší přehled předpisů publikovaných ve Sbírce zákonů ČR v uvedeném týdnu. V plném znění jsou právní předpisy poskytnuty formou přílohy.


80 procent podnikatelů pozitivně hodnotí finanční podporu podnikání a inovací

03.05.2012 Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Podle šetření, které se uskutečnilo od ledna do února 2012, je 38 procent podnikatelů velmi a 42 procent spíše spokojeno s dotačním procesem Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI). Nástroj podporující rozvoj podnikání a využití inovací v praxi respondenti považují za dobře nastavený a fungující, 83 procent z nich by ho využilo i v budoucnosti. Výzkum, kterého se zúčastnilo 1 235 lidí, zpracovala společnost Aspectio Research.


Nabízíme slevu na akci Business and Information Forum 2012

Tentokrát s podtitulem: Příběhy, které vám ukážou cestu. Slevový kód BIF-BNI12 v hodnotě 1000 Kč zadejte do označeného řádku registrace. Konference je věnovaná informačním a komunikačním technologiím jako nástroji pro úspěšné podnikání. Konference proběhne 29. 5. 2012 v Praze.

Další služby portálu

Vstup do podnikání

Jak začít podnikat? Start podnikání a jednání s úřady krok za krokem. Návody, postupy a formuláře nejen pro začínající podnikatele.

Exportní příležitosti

Průběžně aktualizované databáze exportních příležitostí, jako jsou zahraniční poptávky, zahraniční projekty a tendry či investiční příleitosti.

Kalendář akcí

Přehled aktuálních seminářů, konferencí, výstav, pracovních setkání a dalších událostí.

Podpory a dotace

Obsáhlá databáze podpor a dotací s možností rozšířeného vyhledávání.

Formuláře

Aplikace umožňuje práci a garantovanými formuláři a žádostmi úřadů a institucí.

Životní situace

Databáze životních situací obsahuje platné a aktuální návody pro jednotlivé procesy životního cyklu podnikání.

Vlastnosti zasílaných NOVINEK si můžete po přihlášení na portál upravit pomocí příkazu "Nastavení".

Pro Vaše případné náměty, připomínky či dotazy je Vám redakce k dispozici na e-mailu redakce@businessinfo.cz nebo v pracovních dnech od 8 do 16 hodin na kontaktních telefonech:

mobil: +420 777 854 931, tel.: +420 241 011 070, fax.: +420 241 011 093.

Odběr novinek zrušíte kliknutím na tento odkaz .

Kontakt na redakci: redakce@businessinfo.cz, tel.: +420 241 011 070